Tradycja i nowoczesność. Od 1782 r.
PL EN DE
KONTAKT tel. 32 267 66 56
archiwum

Aktualności

29 lutego 2024
Plan połączenia

Plan połączenia

Spółki Anguilla Investment Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością Spółka Komandytowa z siedzibą w Zabrzu
ze Spółką Huta „Zabrze” Spółka Akcyjna z siedzibą w Zabrzu

Plan połączenia [PDF, 9MB]

Czytaj więcej
28 lipca 2023

Zarząd Huty Zabrze S.A. pragnie poinformować, iż z dniem 1.07.2023r. Huta Zabrze S.A. została członkiem Polskiej Izby Konstrukcji Stalowych.

Czytaj więcej
24 maja 2022

Zarząd Huty Zabrze S.A. informuje, że w dniu 18.05.2022 doszło do częściowego zapadnięcia się posadzki w budynku hali przemysłowej na terenie Huty Zabrze S.A. Powiadomiono odpowiednie służby, które po przybyciu na miejsce przeprowadziły stosowne czynności.

Ze względów bezpieczeństwa ewakuowano pracowników. Żadnej z osób przebywających na terenie hali nic się nie stało.

W chwili obecnej do czasu ustalenia przyczyny zdarzenia praca na hali została wstrzymana, a obiekt zabezpieczono.

Wykonujemy działania wg wskazań Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego w Zabrzu.

Jednocześnie informujemy, że praca w pozostałych halach produkcyjnych Huty Zabrze S.A. nie objętych zdarzeniem prowadzona jest w normalnym trybie.

Czytaj więcej

O firmie

O firmie

Huta Zabrze jest przedsiębiorstwem o ponad 200 – letniej tradycji. Produkcja Spółki realizowana jest w strukturze dwóch zakładów: odlewniczego i mechanicznego, co daje możliwość dostarczania zarówno odlewów wraz z kompletną obróbką mechaniczną i cieplną, jak i wysoko przetworzonych konstrukcji stalowych i maszynowych różnego zastosowania, przeznaczonych dla wielu gałęzi przemysłu. Uniwersalny park maszynowy, wieloletnie doświadczenie na rynku oraz wszechstronnie wykwalifikowana kadra pracownicza są potencjałem, dzięki któremu Huta Zabrze dostarcza produkty wysokiej jakości i dużej różnorodności. Potwierdzeniem jakości produktów wytwarzanych w Hucie Zabrze jest szereg certyfikatów i uprawnień, łącznie z certyfikatami ISO EN ISO 9001:2008 oraz EN ISO 14001:2004.